E martë, 21 Shtator, 2021
Fillimi Etiketimet Vokrri ne zemrat tona

Etiketim: Vokrri ne zemrat tona

Vokrri në zemrat tona

Këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullora Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku kanë sjellë këngë për legjendën e futbollit Kosovar Fadil Vokrrin.

MOST POPULAR

HOT NEWS