E premte, 27 Nëntor, 2020
Fillimi Etiketimet Viktor Hygo

Etiketim: Viktor Hygo

Nëse nuk të duan, tregohu i shkathët

Nga: Viktor Hygo Të uroj… Pikë së pari, të uroj dashuri. Dhe duke dashur, uroj të...

MOST POPULAR

HOT NEWS