E hënë, 14 Qershor, 2021
Fillimi Etiketimet Victor Hugo

Etiketim: Victor Hugo

Nëse nuk të duan, tregohu i shkathët

Nga: Viktor Hygo Të uroj… Pikë së pari, të uroj dashuri. Dhe duke dashur, uroj të...

MOST POPULAR

HOT NEWS