E shtunë, 5 Dhjetor, 2020
Fillimi Etiketimet Vera2020

Etiketim: Vera2020

Pronarët e sallave të dasmave, të shqetësuar për anulimin e ahengjeve

Drejtues të Komunës së Prizrenit dhe të Shoqatës së Afaristëve “Esnaf” të premten kanë mbajtur një takim me përfaqësuesit e sallave të...

MOST POPULAR

HOT NEWS