E martë, 3 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Turkey

Etiketim: Turkey

Trajneri i Galatasarayt, Fatih Terim shërohet nga coronavirusi.

Fatih Terim ka gëzuar të gjithë në Turqi, pasi është shëruar plotësisht nga coronavirusi. Trajneri i Galatasarayt javë më...

Në Turqi 21 të vdekur dhe afër 1 mijë të infektuar

Numri i vdekjeve nga koronavirusi në Turqi është rritur me 12 vetë të shtunën, duke e çuar në 21 numrin e viktimave në total,...

Më në fund pezullohet edhe Superliga e Turqisë

Pas shumë kampionateve evropiane, radha ishte që edhe Superliga e Turqisë të pezullohet. Pandemia që ka prekur gjithë botën...

Erdogan: Po hyjmë në një epokë në të cilën mund të...

Presidenti turk Erdogan deklaroi së fundmi se vendi është goditur nga koronavirusi pikërisht sapo ai nisi rimëkëmbjen nga kriza e lirës së...

Turqia jep 15.4 miliardë dollarë kundër koronavirusit

Turqia sot shpalosi një paketë lehtësuese në vlerë prej 100 miliardë lirash turke (15,4 miliardë dollarë) për të kufizuar pasojat ekonomike nga...

MOST POPULAR

HOT NEWS