E premte, 18 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet TUNA

Etiketim: TUNA

TUNA me pamje mahnitëse

Këngëtarja nga Shkupi, Tuna Sejdi, është personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Biondja, e cila numëron...

MOST POPULAR

HOT NEWS