E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Teknologji

Etiketim: teknologji

Scooler, platformë online që lidhë mësimdhënësit me nxënësit virtualisht – ofrohet...

Ndërprerja e procesit mësimor për nxënësit e shkollave të Kosovës dhe për studentët e universiteteve dhe kolegjeve private, është njëra nga masat...

MOST POPULAR

HOT NEWS