E hënë, 17 Maj, 2021
Fillimi Etiketimet Tash është koha

Etiketim: Tash është koha

Ziadin Sela vendos flamurin kombëtar në Qeveri

Në tubimin përmbyllës të koalicionit Tash është koha në mes Aleancës për Shqiptarët dhe Alternativës të dielën para Qeverisë së Maqedonisë është...

Ziadin Sela takohet me Feta Alimin

Shpëtimtari i Ziadin Selës i cili ndodhet në burg Feta Alimi sot ka biseduar me Selën për ta mbështetur në zgjedhjet e...

MOST POPULAR

HOT NEWS