E martë, 3 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet ShowBiz

Etiketim: ShowBiz

Lajme te fundit nga showbizi shqiptar

TUNA me pamje mahnitëse

Këngëtarja nga Shkupi, Tuna Sejdi, është personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Biondja, e cila numëron...

MOST POPULAR

HOT NEWS