E enjte, 24 Qershor, 2021
Fillimi Etiketimet Shendetesi

Etiketim: Shendetesi

Maqedonia e Veriut me 3 mjek dhe 4 shtretër në 1000...

Republika e Maqedonisë së Veriut, ka 18 spitale të përgjithshme dhe klinike, 28 institucione klinike dhe 20 qendra rehabilitimi.Në RVM me diku...

Katër arsye se përse duhet të pini uthull molle çdo natë...

Uthulla e mollës mund të përdoret për qindra arsye të ndryshme. Shumica e njerëzve e përshkruajnë si gjënë më të rëndësishme të...

MOST POPULAR

HOT NEWS