E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Shaqir Cervadiku

Etiketim: Shaqir Cervadiku

Vokrri në zemrat tona

Këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullora Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku kanë sjellë këngë për legjendën e futbollit Kosovar Fadil Vokrrin.

MOST POPULAR

HOT NEWS