E enjte, 26 Nëntor, 2020
Fillimi Etiketimet Saraj

Etiketim: Saraj

Komuna e Sarajit në shënjestër të Koronavirusit

Ditëve të fundit po flitet për zbutjen e masave nga ana e qeverisë dhe heqjen e orës policore si dhe kthimin e...

Bexheti paralajmëron fillimin e poliklinikës në Saraj

Protesta e paralajmëruar nga qytetarët e komunës së Sarajit dhe e përkrahur nga kreu I kësaj komune Blerim Bexheti, e cila ishte...

MOST POPULAR

HOT NEWS