E martë, 21 Shtator, 2021
Fillimi Etiketimet Rusia

Etiketim: rusia

Diçka e madhe po përgatitet: Rusët dërguan anijet luftarake dhe nëndetëset...

Sipas njohurive, anija ruse për hedhjen e gypave “Akademik Çerskij” që është i aftë të përfundoj tubacionin e gazit “rrjedha veriore 2”...

MOST POPULAR

HOT NEWS