E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Qeveria kurti

Etiketim: qeveria kurti

Kurtin e rrëzuan “Gringot” sepse nuk i’u bind urdhërit të tyre!

Nga Arjan Çani  Albin Kurtin e rrezuan vetem Gringot dhe askush tjeter.Une personalisht nuk kam pasur asnjehere ndonje simpati...

Rrëzohet Qeveria Kurti

Me 81 vota pro, 32 kundër dhe 1 abstenim në natën e së mërkurës në Kuvendin e Kosovës është votuar mocioni i...

MOST POPULAR

HOT NEWS