E diel, 20 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Poliklinika

Etiketim: Poliklinika

Bexheti paralajmëron fillimin e poliklinikës në Saraj

Protesta e paralajmëruar nga qytetarët e komunës së Sarajit dhe e përkrahur nga kreu I kësaj komune Blerim Bexheti, e cila ishte...

MOST POPULAR

HOT NEWS