E hënë, 25 Janar, 2021
Fillimi Etiketimet Pdsh

Etiketim: Pdsh

PDSH me dy poste të zv.ministrave

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) në kuadër të ndarjes së posteve qeveritare do të ketë dy poste të zëvendësministrave. Burime...

Kryeparlamentari të parin e përshëndeti Ahmetin dhe Thaqin

Pas rizgjedhjes së Talat Xhaferit - kryetar i parlamentit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të parët që ja uruan ishin Ali...

Shqiptarët sigurojnë 30 deputetë në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut

Sipas të dhënave të fundit të KSHZ-së nga përpunimi i rezultateve në 2395 nga 3480, koalicioni i...

MOST POPULAR

HOT NEWS