E shtunë, 31 Korrik, 2021
Fillimi Etiketimet Pandemi

Etiketim: pandemi

E vërteta e laboratorit në qytetin ku nisi Koronavirusi dhe skenari...

Në një emision televiziv italian, mjekë dhe ekspertë hodhën dritë mbi disa fakte që deri më tani nuk ishin bërë publike dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS