E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Neymar

Etiketim: neymar

Mediumi spanjoll: Neymari dhe Barcelona kanë arritur marrëveshje paraprake.

Diario Sport raporton se Neymari është pajtuar me kontratën që i ka ofruar Barcelona. Sulmuesi brazilian e do me ngulm...

Neymar dhe Lautaro, dy objektivat e mëdha të Barcelonës – Katalunasit...

Barcelona do të tentojë të nënshkruajë në verë me dy sulmues të kalibrit të lartë, si Neymar dhe Lautaro Martinez.

Neymar thyen rregullat e qeverisë së Francës që i ka vendosur...

Neymar ka thyer rregullat që i ka dhënë qeveria e Francës në lidhje me pandeminë botërore coronavirus. Sipas Le...

Barcelona ka gati planin se si të rikthejë Neymarin në Camp...

Barcelona ka gati planin se si të rikthejë Neymarin në Camp Nou. Edhe pse e shiti në vitin...

MOST POPULAR

HOT NEWS