E martë, 22 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Nata e Pare e Ramazanit

Etiketim: Nata e Pare e Ramazanit

Ja çfarë ndodh në natën e parë të Ramazanit

Pejgamberi salallahu alejhi ue selem ka thënë: “Kur të jetë nata e parë e Ramazanit burgosen shejtanët dhe xhinët, mbyllen dyert e...

MOST POPULAR

HOT NEWS