E enjte, 22 Prill, 2021
Fillimi Etiketimet Minister

Etiketim: minister

Abdixhiku: Sot përfundoi udhëtimi im i shkurtër

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka njoftuar se nga sot përfundon udhëtimi i tij si ministër. Ai ka falënderuar kabinetin...

MOST POPULAR

HOT NEWS