E diel, 29 Nëntor, 2020
Fillimi Etiketimet Milion

Etiketim: Milion

Grubi paraqet pasurinë e tij milionëshe

Banesë në vlerë prej 100.000 euro në Shkup, dy vetura dhe shumë depozite, ka paraqitur në fletën anketuese zv/kryeministri i parë Artan...

MOST POPULAR

HOT NEWS