E martë, 21 Shtator, 2021
Fillimi Etiketimet Mahmut Ferati

Etiketim: Mahmut Ferati

Mahmut Ferati i thotë LAMTUMIRË Gurbetit

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore Mahmut Ferati ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan Portali Gurra.mk

Vokrri në zemrat tona

Këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullora Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku kanë sjellë këngë për legjendën e futbollit Kosovar Fadil Vokrrin.

MOST POPULAR

HOT NEWS