E premte, 18 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Lumir abdixhiku

Etiketim: lumir abdixhiku

Abdixhiku: Sot përfundoi udhëtimi im i shkurtër

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka njoftuar se nga sot përfundon udhëtimi i tij si ministër. Ai ka falënderuar kabinetin...

MOST POPULAR

HOT NEWS