E martë, 3 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Lukaku

Etiketim: Lukaku

Lukaku flet për luftën e ofertave mes Juventusit dhe Interit

Romelu Lukaku zbulon se ofertat “ishin vërtet afër” mes Juventusit dhe Interit, por ishte Antonio Conte ai që e bindi.

MOST POPULAR

HOT NEWS