E shtunë, 5 Dhjetor, 2020
Fillimi Etiketimet Ljupco Nikollovski

Etiketim: Ljupco Nikollovski

Policia gjobit kryeministrin Zoran Zaev dhe dy ministrat e tij

Nënpunësit e Ministrisë së Punëve të Brendshme kryesisht të stacionit policor për siguri të trafikut rrugorë, ditën e Hënë më datë 20.09.2020...

MOST POPULAR

HOT NEWS