E enjte, 21 Janar, 2021
Fillimi Etiketimet Kuvendi

Etiketim: Kuvendi

BESA bllokon punën e kuvendit

Ambiciet e BDI-së dhe Lëvizjes Besa për të kryesuar Komisionin për Çështje Evropiane kanë bllokuar punën e Kuvendit. Alsat nga burime brenda...

MOST POPULAR

HOT NEWS