E enjte, 24 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Krosi

Etiketim: Krosi

Sot u bë varimi i Naser Krosit, nipi i Mulla Xhemshid...

Sot pas namazit të drekës me dhimbje dhe pikëllim e përcollëm për në banesën e fundit Naser Krosin, nipin e Mulla Xhemshid...

MOST POPULAR

HOT NEWS