E shtunë, 31 Korrik, 2021
Fillimi Etiketimet Kosove

Etiketim: kosove

Zgjidhet qeveria HOTI

Kosova nis një rrugëtim të ri, votohet QEVERIA HOTI Deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës kanë votuar qeverinë...

Arrestohen në Kosovë dy persona të shumë kërkuar në vendin tonë

Nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Kosovës gjatë javës së kaluar janë arrestuar Besim Krasniqi dhe Fadil Toçi të...

Abdixhiku: Sot përfundoi udhëtimi im i shkurtër

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka njoftuar se nga sot përfundon udhëtimi i tij si ministër. Ai ka falënderuar kabinetin...

Mihrije Braha politikanëve: bota nanën … !?

Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha, duket qartë se është mllefosur shumë në liderët shtetëror. Në rrjetin social “Facebook”, Mihrije...

Shënohet viktima e parë nga Virusi Korona në Kosovë

Plaku 85- vjeçar nga komuna e Podujevës është personi i parë që ka vdekur nga koronavirsi në Kosovë. Klinika...

MOST POPULAR

HOT NEWS