E shtunë, 5 Dhjetor, 2020
Fillimi Etiketimet Koronavirusi

Etiketim: koronavirusi

Qytetarët që duan të bëjnë testin e koronavirusit të telefonojnë mjekun...

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipëçe, gjatë konferencës për shtyp pasditen e sotme foli mbi gjendjen aktuale me koronavirusin dhe u bëri apel...

MOST POPULAR

HOT NEWS