E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Korona

Etiketim: korona

Korona dhe ana pozitive e saj tek muslimanët

Korona dhe ana pozitive e saj tek muslimanët: 1. Përkujtojnë abdesin duke pastruar gjymtyrat e trupit;

Shënohet viktima e parë nga Virusi Korona në Kosovë

Plaku 85- vjeçar nga komuna e Podujevës është personi i parë që ka vdekur nga koronavirsi në Kosovë. Klinika...

MOST POPULAR

HOT NEWS