E premte, 25 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Korea

Etiketim: Korea

Gjermania “huazon” modelin e Koresë së Jugut në luftim të coronavirusit.

Në garë kundër coronavirusit, Gjermania duket se varet nga rritja e numrit të testimeve dhe ashpërsimit të masave të karantinës për të...

MOST POPULAR

HOT NEWS