E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Kina

Etiketim: kina

Kina me anije speciale për të parandaluar shpërndarjen e virusit korona

“Anija e Urgjencës Mjekësore Mjekësore”, e cila do të jetë në gjendje të trajtojë rastet e koronavirusit dhe pacientëve me sëmundje të...

MOST POPULAR

HOT NEWS