E enjte, 21 Janar, 2021
Fillimi Etiketimet Kim Mehmeti

Etiketim: Kim Mehmeti

Mos lejoni të na mbajnë të lidhur si zagarë!

Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook ndaj sjelljes së qeverisë në Maqedoni...

MOST POPULAR

HOT NEWS