E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Izet zeqiri

Etiketim: izet zeqiri

REZIKOJMË SHËNDETIN DHE EKONOMINË!

Profesori univerzitar njëherit ish deputet në parlamentin e Republikës së Maqedonisë së Veriut z. Izet Zeqiri është i mendimit që përveç shëndetit...

MOST POPULAR

HOT NEWS