E shtunë, 31 Korrik, 2021
Fillimi Etiketimet Italia

Etiketim: italia

Coronavirusi vazhdon të merr jetë njerëzish në Itali, numri i vdekjeve...

Numri i vdekjeve nga shpërthimi i coronavirus në Itali u ngjit me 812 në 11.591, tha Agjencia e Mbrojtjes Civile të hënën.

Itali, bie numri i të vdekurve dhe të infektuarve nga Covid-19.

Në Itali, 756 njerëz vdiqën nga coronavirusi brenda një dite dhe janë regjistruar 5,217 raste të reja. Këtë të...

Në Itali afër 1 mijë të vdekur brenda 24 orëve

Italia vazhdon betejën e saj me pandeminë e kronavirusit, transmeton OraNews. Dita e sotme 28 mars 2020 ka regjistruar 889...

Një tregim paralajmërues i coronavirusit nga Italia: Mos bëni atë që...

“Si në çdo luftë, ne duhet të zgjedhim kë të trajtojmë dhe kë jo”. Ky ishte një titull në...

Mbi 99 për qind e pacientëve me coronavirus që vdiqën në...

Më shumë se 99 për qind e pacientëve me coronavirus që vdiqën në Itali vuanin nga probleme të tjera shëndetësore para-ekzistuese, sipas...

Viktimat nga coronavirusi, Italia e kalon Kinën

Me 3,405 viktima nga coronavirusi, Italia ka kaluar Kinën, me një rritje të 427 viktimave vetëm të mërkurën. Kështu,...

MOST POPULAR

HOT NEWS