E mërkurë, 23 Qershor, 2021
Fillimi Etiketimet Higuain

Etiketim: higuain

Higuain dhe Bentancur largohen nga karantina dhe lëshojnë Italinë.

Italia është shteti më i prekur në Evropë nga coronavirusi. Pandemia që ka pushtuar gjithë botën ka marrë jetën...

MOST POPULAR

HOT NEWS