E hënë, 2 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Hashim thaqi

Etiketim: hashim thaqi

Thaçi: Situata e krijuar në veri, rezultat i neglizhencës dhe papërgjegjshmërisë...

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka kritikuar Qeverinë për situatën e krijuar në komunat e veriut të Kosovës. Përmes...

Formimi i Qeverisë së re, në rast se Kurti nuk i...

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dje ka përfunduar konsultat me partitë politike sa i përket ndërmarrjes së veprimeve pas rrëzimit të Qeverisë.Menjëherë...

Kurti: Kërkesa e Thaçit e palogjikshme

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka kritikuar presidentin e vendit, Hashim Thaçi, për propozimin e tij për shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme...

MOST POPULAR

HOT NEWS