E mërkurë, 5 Maj, 2021
Fillimi Etiketimet Hashim thaci

Etiketim: hashim thaci

Arsyen ta mbyti egoja dhe u dashunove n’mençurinë tande

Albin, s'di me t'mësua, veç dy fjalë po t'i them Që t’adhuron populli, s’mund ta mohoj, as unë as...

MOST POPULAR

HOT NEWS