E shtunë, 19 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Gringot

Etiketim: gringot

Kurtin e rrëzuan “Gringot” sepse nuk i’u bind urdhërit të tyre!

Nga Arjan Çani  Albin Kurtin e rrezuan vetem Gringot dhe askush tjeter.Une personalisht nuk kam pasur asnjehere ndonje simpati...

MOST POPULAR

HOT NEWS