E premte, 27 Nëntor, 2020
Fillimi Etiketimet Fletearest

Etiketim: Fletearest

Arrestohen në Kosovë dy persona të shumë kërkuar në vendin tonë

Nga ana e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Kosovës gjatë javës së kaluar janë arrestuar Besim Krasniqi dhe Fadil Toçi të...

MOST POPULAR

HOT NEWS