E shtunë, 27 Shkurt, 2021
Fillimi Etiketimet Fejesa

Etiketim: Fejesa

Pronarët e sallave të dasmave, të shqetësuar për anulimin e ahengjeve

Drejtues të Komunës së Prizrenit dhe të Shoqatës së Afaristëve “Esnaf” të premten kanë mbajtur një takim me përfaqësuesit e sallave të...

MOST POPULAR

HOT NEWS