E martë, 3 Gusht, 2021
Fillimi Etiketimet Fadil Vokrri

Etiketim: Fadil Vokrri

Vokrri në zemrat tona

Këngëtarët e mirënjohur të muzikës popullora Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku kanë sjellë këngë për legjendën e futbollit Kosovar Fadil Vokrrin.

MOST POPULAR

HOT NEWS