E shtunë, 19 Shtator, 2020
Fillimi Etiketimet Ekonomia

Etiketim: ekonomia

REZIKOJMË SHËNDETIN DHE EKONOMINË!

Profesori univerzitar njëherit ish deputet në parlamentin e Republikës së Maqedonisë së Veriut z. Izet Zeqiri është i mendimit që përveç shëndetit...

MOST POPULAR

HOT NEWS