E diel, 29 Nëntor, 2020
Fillimi Etiketimet Dridhje

Etiketim: Dridhje

Tërmet i shkallës 5.5 dridhi Maqedoninë e Veriut

Sot në ora 4:55 të mëngjesit është ndjerë një lëkundje e madhe e tokës në të gjithë Maqedoninë e Veriut, Kosovë dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS