E hënë, 25 Janar, 2021
Fillimi Etiketimet Dije Lohaj

Etiketim: Dije Lohaj

Doli nga shtypi libri “Ora e prishur e dheut” nga Dije...

Sot me rastin e botimit të librit poetik " Ora e prishur e dheut" të autores ferizajase Dije Neziri-Lohaj, në mënyrë modeste...

Dije Lohaj: Liria po kërkon shpirtin tim

Poezi nga Dije Lohaj LIRIA PO KËRKON SHPIRTIN TIM Del nga plasa e shkrepave, Pasi i ka mundur ligësitë Dhe, e drejton dorën Prej nga vjen drita, Prej nga çohen...

MOST POPULAR

HOT NEWS