E enjte, 24 Qershor, 2021
Fillimi Etiketimet Diber

Etiketim: diber

Dibër, dy ditë pas asnjë të prekur nga coronavirusi.

Tre javë pas vendosjes në karantinë të Dibrës, do të fillojnë të shfaqen si problemet sociale ashtu dhe ato ekonomike për banorët...

MOST POPULAR

HOT NEWS