E mërkurë, 25 Nëntor, 2020
Fillimi Etiketimet Dasma

Etiketim: Dasma

Pronarët e sallave të dasmave, të shqetësuar për anulimin e ahengjeve

Drejtues të Komunës së Prizrenit dhe të Shoqatës së Afaristëve “Esnaf” të premten kanë mbajtur një takim me përfaqësuesit e sallave të...

MOST POPULAR

HOT NEWS