E shtunë, 31 Korrik, 2021
Fillimi Etiketimet Coutinho

Etiketim: coutinho

Setien do i jap edhe një shans Coutinhos – në verë...

Quique Setien duket se dëshiron të rikthejë në Camp Nou Philippe Coutinhon dhe ta ketë në dispozicion për sezonin e ri.

MOST POPULAR

HOT NEWS