E shtunë, 15 Maj, 2021
Fillimi Etiketimet Britania e Madhe

Etiketim: Britania e Madhe

Britania e Madhe u vendosi masën e karantinimit prej 14 ditësh...

Polonia ka raportuar edhe 2.367 raste të reja dhe 34 te vdekur me koronavirus në 24 orët e fundit.

Kryeministri i Britanisë së Madhe ka dalë pozitiv në testin për...

Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson ka dalë pozitiv në testin për koronavirus. Zëdhënësi i tij ka thënë...

MOST POPULAR

HOT NEWS