E shtunë, 27 Shkurt, 2021
Fillimi Etiketimet Blerona Bytyqi

Etiketim: Blerona Bytyqi

7 ditët e Bleronës

Blerona Bytyqi konsiderohet si një emër i dashur i skenës muzikore shqiptare që po arrin që të sjell projekte muzikore, covera që...

Blerona këtë verë vjen ndryshe

Këngëtarja sharmante Blerona Bytyqi e cila u bë e njohur me baladat cover të interpretuar në mënyrë perfekte që debutoi shum shpejtë...

Blerona, një zë unik dhe magjeps që premton shumë

Coverat nga këngët më të njohura të zhanreve të ndryshme në Kosovë dhe Shqipëri janë pikëorientimi i shumë këngëtarëve të rinj, por...

MOST POPULAR

HOT NEWS